Çelik Yapı Sektöründe Öncü Üretici

Ankara merkezli ve 20 yılı aşkın deneyime sahip Özok Steel, çelik yapı sektöründe öncü konumdadır. Kaliteli üretim ve montaj kabiliyeti ile tanınan firmamız, Türkiye ve dünyada yüksek teknolojiye sahip Roll Form makineleri üretimi de yapmaktadır.

Özok Çelik, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak prefabrik yapılarçelik konstrüksiyonlar, çelik yapılar ve yaşam konteynerleri gibi çeşitli ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Bugüne kadar 12.000'den fazla konutu teslim etmenin gururunu yaşarken, esnek ve modern mimari tasarımlarımızı müşterilerimize sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Ürünlerimiz, depreme dayanıklı, yüksek ısı ve ses izolasyonuna sahip ve değişen hava koşullarına uygun olarak Ankara'daki fabrikamızda üretilmektedir.

Özok Steel'e Uluslararası Akreditasyon kurumlarınca verilen; 
CE - Avrupa  uygunluk  belgesi 
GOST - Rusya federasyonları uygunluk belgesi 
ISO 9001: 2015 - (Kalite Standartları, organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılması için ISO tarafından yayınlanmış olan ve Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden bir standartlar bütünüdür.) 
OHSAS  18001 -2007 - (belgesi, iş sağlığı ve güvenliğini yönetmenize, riski en aza indirmenize, saygınlığınızı korumanıza ve işyerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan bir iso belgesidir. OHSAS 18001 sertifikası, uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır.)
EN 1090 -1 + A1 - (Üretim kontrol uygunluk belgesi)
YERLİ ÜRETİCİ, belgelerine  sahiptir.

İhtiyacınıza göre üretim süreleri değişmekle birlikte, çelik villa, prefabrik ev, konteyner ve diğer çelik yapılar için firmamızla iletişime geçebilir veya Ankara'daki fabrika ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Planlama
Planlama

Projelerinizi titizlikle planlayarak en etkili ve verimli sonuçlara ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Mimari Çizim ve Tasarım
Mimari Çizim ve Tasarım

Estetik ve fonksiyonu bir araya getiren özgün mimari çözümler sunuyoruz.

Montaj ve Kurulum
Montaj ve Kurulum

Projelerinizi hızlı ve güvenilir montaj hizmetimizle başarıyla tamamlıyoruz.

Müşteri Temsilcisi Whatsapp İletişim Hattı
Müşteri Temsilcisi Merhaba! Ozoksteel ailesine hoş geldiniz! Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda bize WhatsaApp üzerinden mesaj atabilirsiniz.