Özok Steel Çelik Villalar: Lüks ve Konforun Hafif Çelikle Buluşması!

Sektöründe 20 yılı aşkın deneyim ve  birikim ile  Ankara'da faaliyet gösteren Özok Steel, çelik yapı sektöründe gerek montaj kabiliyeti gerekse üretim kapasitesi ile liderlik yolunda ilerleyen üretici bir kuruluştur.

Türkiye ve dünyada yüksek teknolojili Roll Form makineleri üretimi de yapan firmamız kalite standartlarına (TSE-DIN-AISEC) uygun
* prefabrik yapılar
* çelik konstrüksiyon (çelik villa, çelik ev)
* çelik yapılar ve
* yaşam konteynerlerı üretmektedir.

Özok Çelik 12.000 adeti aşan konutu müşterilerine teslim etmenin gururunu yaşarken, müşteri memnuniyeti odaklı, öngörülebilir maliyetli esnek ve Modern mimari tasarımlarını bünyesinde bulundurduğu mimarlar ve mühendislerle müşterilerine sunmaktadır.
 
* Depreme dayanıklı
* ısı ve ses izolasyonu yüksek
* hava ve iklim koşullarına uygun, olarak Ankara fabrikamızda ileri teknolojili Roll Form makinalarımızda kalite standartlarına uygun üretim gerçekleştirmekteyiz.

 
Özok Steel'e Uluslararası Akreditasyon kurumlarınca verilen; 
CE - Avrupa  uygunluk  belgesi 
GOST - Rusya federasyonları uygunluk belgesi 
ISO 9001: 2015 - (Kalite Standartları, organizasyonların müşteri memnuniyetinin artırılması için ISO tarafından yayınlanmış olan ve Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve geliştirilmesi konusunda rehberlik eden bir standartlar bütünüdür.) 
OHSAS  18001 -2007 - (belgesi, iş sağlığı ve güvenliğini yönetmenize, riski en aza indirmenize, saygınlığınızı korumanıza ve işyerinizi güvende tutmanıza yardımcı olan bir iso belgesidir. OHSAS 18001 sertifikası, uluslararası kabul görmüş yönetim sistemi standardıdır.)
EN 1090 -1 + A1 - retim kontrol uygunluk belgesi)
YERLİ ÜRETİCİ, belgelerine  sahiptir.

 
İstediğiniz ürün ve yapıya göre üretim süresi değişmekle birlikte, ihtiyacınız olan tüm çelik villa, prefabrik ev, konteyner ve diğer çelik yapılar için firmamızdan bilgi alabilir, Ankara'da bulunan fabrika ve ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.