ÖZOK STEEL

Sektöründe 17 yılı aşkın deneyim ve  birikim ile  Ankara'da faaliyet gösteren Özok Steel , çelik yapı sektöründe gerek  montaj  kabiliyeti  gerekse  üretim kapasitesi  ile liderlik yolunda ilerleyen üretici bir kuruluştur. Türkiye ve dünyada yüksek teknolojili  Roll Form makineleri  üretimi de  yapan  firmamız  kalite standartlarına (TSE-DIN-AISEC )  uygun    prefabrik yapılar, çelik konstrüksiyon (çelik villa, çelik ev), çelik yapılar ve yaşam  konteynerlerı üretmektedir.

Özok Çelik  3.000  adeti  aşan  konutu  müşterilerine  teslim etmenin  gururunu yaşarken , müşteri memnuniyeti odaklı , öngörülebilir maliyetli  esnek ve Modern mimari tasarımlarını bünyesinde bulundurduğu  Mimarlar ve Mühendislerle  müşterilerine sunmaktadır.

Depreme dayanıklı, ısı ve ses izolasyonu yüksek, hava ve iklim koşullarına uygun  olarak  Ankara fabrikamızda  ileri teknolojili Roll Form makinalarımızda  kalite standartlarına uygun üretim  gerçekleştirmekteyiz.

OZOK  STEEL  Uluslararası Akreditasyon kurumlarınca  verilen ,
CE  - Avrupa  uygunluk  belgesi  ;   GOST - Rusya federasyonları uygunluk belgesi  ; ISO 9001: 2015 OHSAS  18001 -2007  ; EN 1090 -1 + A1  ve  YERLİ ÜRETİCİ  belgelerine  sahiptir..

İstediğiniz ürün ve yapıya göre üretim süresi değişmekle birlikte, ihtiyacınız olan tüm çelik villa, prefabrik ev, konteyner ve diğer çelik yapılar için firmamızdan bilgi alabilir,  Fabrika _ Ofis  yerleşkemizde   Numune  binalarımızı  görebilirsiniz.